Nejčastější otázky - PoolSoft
     kvalitní a bezpečný povrch k bazénům.

Odpovědi na nejčastější dotazy. Pokud zde nenajdete požadovanou odpověď neváhejte se zeptat. Použít můžete tlačítko "Nenašel jsem odpověď".


Vložit otázku
(nebude zobrazeno)
(nebude zobrazen)
(ochrana proti spamu)
* povinný údajJe možné povrch PoolSoft položit i na hlínu?

NE! Nedá, tento systém vyžaduje nenamrzavý a nenasákavý podklad!

Za jak dlouho po pokládce je povrch pochozí?

Pochůznost povrchů PoolSoft je většinou po 24h, k plnému vyzrání však dochází za 48h po pokládce.

Co zimní období?

V zimně povrch neodmrzá ani nepraská.

V jaké síle se PoolSoft pokládá?

Povrchy PoolSoft se pokládají v minimální celkové síle 11mm. Tedy pouze ve vrchní probarvené vrstvě. Síla spodní vyrovnávací vrstvy je závislá na typu a nerovnosti podkladu. Minimálně však 15mm.

Jsou povrchy PoolSoft kluzké?

Konstrukce povrchu SmartSoft zabezpečuje přirozený odtok vody a tak zůstává povrch stále „suchý“. Proto jsou vynikající pro povrchovou úpravu i venkovních schodů, schodišť a prostor v okolí bazénů.

Jaký podklad musí mít povrchy PoolSoft?

Povrchy PoolSoft je možné položit na srovnané a zhutněné štěrkové vrstvy o mocnosti cca 20cm nebo na pevný podklad, jako je např. beton, dlažba, panely,zámkovou dlažbu, teraco atd. U štěrkového podkladu je nutné provedení olemování obrubníky nebo ocelovou pasovinou atp. Pevný podklad toto lemování nevyžaduje a je možné udělat přechod postupný.

Kam je možné povrchy PoolSoft použít?

Jako designově zajímavý a bezpečný povrch pro okolí venkovních bazénů a koupališť, chodníků na golfových hřištích a kolem odpališť nebo speciálních bezpečných chodníků a cest pro osoby s horší pohyblivostí a koordinací (domovy pro seniory, rehabilitační ústavy, nemocnice).

Jaká je zrnitost povrchu PoolSoft?

Zrnitost povrchu je opět dána frakcí vrchního EPDM granulátu. Ta je standardně 1-3,5mm.

Jaká je možná barevnost povrchů?

Barevnost povrchu PoolSoft je dána barevností gumových granulátů, kterých je osmnáct základních barev. Dále je možné vytvořit tzv. barevné mixy, které se tvoří mícháním různých granulátů. Vznikají tak originální a praktické zrnité barvy, na kterých nejsou tak viditelné nečistoty.

Co to je povrch PoolSoft?

Povrch SmartSoft je speciální druh elastického polyuretanového povrchu, tvořeným směsí pojiv a gumových granulátů. Jeho hlavní výhodou je měkkost, vodopropustnost, barevná a grafická variabilita a trvanlivost